סאמבו ישראל

סאמבו ישראל

מעונינים לשמוע יותר?

מאחורי הקלעים

פנה אלינו אחד המאמנים הבולטים יותר בארץ של סאמבו וסיפר שממש בקרוב (עוד שבועיים) תתקיים בארץ תחרות ייחודית של סאמבו חופים.
מיד שאלנו "מה זה סאמבו?" היינו בטוחים שזה סוג של ריקוד. אבל הוא הסביר ומהר מאוד הבנו שמדובר באומנות לחימה מגניבה עם ענפים שונים ויותר מזה יש נבחרת ישראלית שמביאה המון כבוד למדינה שלנו.

המטרה שהוצגה בפנינו היא ליצור הזמנת וידאו לתחרות בארץ כל המשתתפים כבר יודעים ושריינו טיסות אבל זו הזמנה שמתזכרת ומעוררת את השייח בקבוצות.

מה החלטנו לעשות

הבנו שמעבר למטרה שביקשו מאיתנו ניתן להשיג עוד מספר מטרות באמצעות סרטון שיווקי מדוייק.

מטרות שבחרנו להשיג והשגנו:

1. ליצור הזמנה כמו שהתבקשנו- אז יצרנו סרטון קצרצר עם תאריכים ומיקום. הסרטון הופץ בקבוצות השייח התעורר. השגנו את המטרה.

2. כבוד לנבחרת הישראלית- צילמנו את המתחרים הישראלית במהלך האימונים שלהם וכל הסרט מבוסס על כך שהם נמצאים, דבר שמאדיר אותם.

3. להראות את בת ים- התחרות התרחשה בבת ים ובחרנו להראות קצת למתחרים שמגיעים מראות היכן תתרחש התחרות, לתת להם קצת וודאות ותחושה של היכרות עם המקום. הראנו בתחילת הסרטון את המלון בן הם ישנו ומעט מהאיזור בו תתרחש התחרות ממש צילמנו את החוף בו הכל יקרה.

4. תודה לכל הספונסרים והשותפים- בחרנו לסיים את הסרטון עם הלוגואים של כל הארגונים שלוקחים בזה חלק ולתת להם את הכבוד הראוי להם.

תובנות

כשניגשים לסרטון שיווקי או סרטי תדמית לעסקים יש המון דרכים שניתן ליצור אותם, עלינו כוידאו מאסטר לעזור לכם לבחור את סוג הסרטון ולעזור לכם להשיג מטרות נוספות שלא חשבתם עליהם. תשאירו לנו פרטים ואנחנו נעזור לכם ליצור סרטון שיווקי שישיג עבורכם מטרות רבות.

מאמרים נוספים