סרטון שיווקי

סרטון שיווקי

מעונינים לשמוע יותר?

כיצד ניצור סרטון שיווקי מוצלח?

העידן הדיגיטלי והמציאות שבה אנו חיים ומבלים שעות רבות באינטרנט מדי יום, הפכה אותו לערוץ התקשורת הפופולרי והמשמעותי ביותר בחיינו. בשל כך, בעלי עסקים רבים מקצים נתח גדול מתקציבם לשיווק הדיגיטלי. אחד הכלים החשובים ביותר בתחום שיווק זה, הוא יצירה של סרטון שיווקי שיסייע לקדם את העסק, את המוצרים/שירותים שלו ועוד. לסרטון שכזה, השלכות רבות על אחוזי ההמרה בעמוד בו הוא מוצג, על החיבור של הגולשים למותג ואפילו על הקידום האורגני של האתר בגוגל.

היתרונות של סרטון שיווקי לעסק שלכם

  • מוניטין – קל יותר ליצור אמון בין הלקוח למותג באמצעות סרטונים, מאשר באמצעות טקסט יבש. כמו כן, סרטון שיווקי שהוכן בצורה רצינית ומקצועית, מייצג את העסק נאמנה, ומשדרג את המוניטין והרצינות של החברה ללקוחותיה.
  • אחוזי המרה – מחקרים רבים בתחום השיווק הדיגיטלי לאורך השנים, כולל בשנה האחרונה, הציגו שיפור משמעותי באחוזי ההמרה בעמוד בו הוצג הסרטון. בין אם מטרת הסרטון היא לשווק מוצר למכירה, או לגרום לאנשים להירשם לרשימת תפוצה, להשאיר פרטים או כל דבר אחר – תוכלו להנות מיתרונותיו של סרטון שיווקי שכזה, גם מבחינה כלכלית.
  • חוויית לקוח – מרבית האנשים היום הינם בעלי תפיסה ויזואלית. כלומר, אנשים הקולטים ומעבדים את המידע שהם רואים טוב יותר מאשר אם היו קוראים אותו בטקסט למשל. לכן, השיווק בוידאו כל כך משמעותי כיום וגם סרטונים שיווקיים למוצרים/שירותים באתר החברה הינם משמעותיים בהתאם.
  • שימוש רב ערוצי – סרטון איכותי ומקצועי מופק כך שיתאים למגוון רחב של פלטפורמות.
  • ועוד…

החשיבות של סרטון שיווקי לקידום בגוגל

סרטון שיווקי הוא סוג תוכן נוסף, מלבד טקסט, אודיו ותמונות, והוא חיוני, בין היתר, לצרכי קידום בגוגל. לא משנה אם אתם משקיעים בקידום אורגני או ממומן, הרי שסרטון שיווקי יהיה בעל השפעה נוספת על הקמפיין שלכם. גוגל אוהבת להציג תכנים עדכניים ורלוונטיים, המספקים ערך לגולשים. הצגת סרטון המציג את המוצר/השירות שלכם, בנוסף לטקסט הכתוב, יוצר חוויית משתמש טובה יותר ללקוחותיכם, ועל כן תורם גם לקידום האורגני בגוגל.

הפקת סרטונים שיווקיים

הפקת סרטונים שיווקיים

אלמנטים שיווקיים שונים עשויים להשפיע במידה ניכרת על הצלחת הקמפיין שלכם, על אחוזי ההמרה באתר שלכם ועל ההכנסות שלכם. הפקת סרטונים שיווקיים עשויה להשפיע במידה ניכרת על כל אלה והרבה מעבר לכך. סרטון שיווקי המופק בצורה מקצועית ואיכותית, עשוי להיות קריטי להצלחת הקמפיין שלכם ולשפר את ביצועיו במאות אחוזים. מה כולל סרטון שיווקי? מהו האורך המומלץ שלו? מי מפיק את הסרטון? על כך ועוד ב3 הדקות הקרובות.

מהו סרטון שיווקי ואיך הוא משפיע על חווית הלקוח?

סרטון שיווקי הוא סרטון קצר, לרוב, המציג מותג, מוצר או שירות. סרטון זה, כשמו כן הוא, מיועד לצרכי שיווק וקידום של מוצרי ושירותי החברה. מטרת הסרטון תהיה בדרך כלל לקרב את הגולשים אל המותג, לשכנע אותם לקנות את המוצר המוצע ובכך להגדיל את בסיס הלקוחות של החברה. כאשר הלקוח נחשף למוצרי ושירותי החברה באמצעות סרטון, ישנו סיכוי גדול יותר שהוא ירכוש אותו. גולשים הצופים בסרטונים במקום לקרוא טקסט, מקבלים חוויה נוחה ונעימה יותר. כמו כן, בסרטון קצר לעיתים ניתן לחסוך זמן ללקוח מאשר קריאת עמוד שלם של טקסט. איננו אומרים שטקסט אינו חשוב וכי יש אנשים שיעדיפו לקרוא מאשר לצפות בסרטון, כמו גם שהטקסט חשוב לקידום אורגני של האתר שלכם בגוגל, אולם הוספה של סרטון שיווקי בהחלט מגבירה חשיפה, וסיכויי רכישה.

מהו האורך המומלץ של סרטון שיווקי?

סרטון שיווקי ניתן למצוא באורכים שונים, אך בדרך כלל זה יהיה באורך של שניות בודדות עד 5 דקות. אורך הסרטון ותוכנו, הינו משהו המשתנה בין עסק אחד לאחר ובין סרטון אחד לאחר בהתאם למגוון פרמטרים שונים. על כן, אנו ממליצים להיוועץ עם הצוות המקצועי שלנו בוידאו מאסטר, שילווה אתכם בכל תהליך הפקת הסרטונים השיווקיים לעסק שלכם. החל משלב קדם ההפקה הכולל תכנון מקדים, מחקר שוק, אפיון קהל היעד, הגדרת מטרות הסרטון ותכנונו, דרך ימי הצילום, הבאת ציוד ועד לעריכה הסופית של הסרטון, תיקוני צבע, הוספת פסקול, קריינות ועוד.

סרטון שיווקי לעסק

סרטון שיווקי לעסק

אם אתם מחפשים דרך נהדרת ומיטבית לשווק את העסק שלכם ואת המוצרים/השירותים שלכם תוכלו לעשות זאת באמצעות הפקת סרטון שיווקי לעסק. סרטונים אלה, אם מופקים בצורה מקצועית ואיכותית, ניתנים לשימוש במגוון פלטפורמות ושימושים שונים: לאתר החברה, עמוד מוצר, דפי נחיתה, רשתות החברתיות, ליוטיוב ואפילו לפרסומת בטלוויזיה. כמובן שלכל ערוץ פרסום יש את ההתאמות הנדרשות בביצוע עבורו. לדוגמה: סרטון בטיקטוק יהיה קצר יותר בדרך כלל מסרטון בדף נחיתה או בעמוד מוצר.

קידום מכירות באמצעות סרטון שיווקי לעסק

סרטון שיווקי יכול לקדם עסק, מוצר ושירות מסויים. ניתן להפיק סרטוני תדמית, סרטוני פרסומת, סרטוני מוצר ועוד. סוג הסרטון, האורך והתוכן שלו יהיו בהתאם לאפיון מקדים שחברת ההפקה תבצע, להגדרת מטרות הסרטון ועוד. אם יש לכם אתר חנות למשל המציג מוצרים למכירה ייתכן ותרצו להפיק סרטון שיווקי לעסק להציגו בדף הבית או סרטוני מוצר שיווקיים להציגם בעמודי המוצר. גם עלות ההפקה של הסרטונים תלוי בהרבה מאוד משתנים, לאן מיועדים הסרטונים, מידת ההשקעה בהם וכו'.

מיקוד הלקוחות באמצעות סרטון שיווקי

אחד היתרונות הגדולים של סרטונים שיווקיים היא שהם בולטים מאוד בעמוד בו אתם מציגים אותם. בדרך כלל נציג סרטון שיווקי בודד בכל עמוד, בין אם מדובר בעמוד נחיתה, דף הבית של האתר שלנו, עמוד מוצר וכו'. הסרטון יבלוט על פני התוכן הכתוב בעמוד ויעזור למקד את הגולשים קודם כל אל הסרטון. הסרטון עצמו והתוכן בו יעזרו למקד את הגולש במסרים שאתם רוצים להעביר, במוצר שאתם רוצים לקדם, בתועלות שלו ועוד. ככל שתמקדו יותר את תשומת הלב של הגולשים במסר שאתם רוצים, תחסכו להם הסחות דעת שונות באתר שלכם ותוכלו להיעזר בזה כטכניקה רבת עוצמה לשיווק המוצר שלכם.

וידאו מאסטר הינה חברת הפקות סרטונים שיווקיים לעסקים, שהוקמה בשנת 2010 על ידי אנשי מקצוע מלומדים מתחום הקולנוע, הטלוויזיה והתקשורת. לאורך השנים, הפיקה החברה מאות סרטונים שיווקיים לעסקים קטנים וגדולים כאחד, ארגונים שונים, עמותות, חברות סטארט-אפ ועוד. לפרטים נוספים והפקת סרטון שיווקי לעסק שלכם, צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים