קידום ממומן

סרטוני תדמית לעסקים

מעונינים לשמוע יותר?

ההבדל בין קידום אורגני לממומן?

אחרי שאנחנו כבר יודעים מהאנחנו רוצים להעביר לקהל היעד שלנו אנחנו צריכים לבחור את הדרך. כיום ישנן דרכים רבות, מקובל לחלק את כל הפעולות לשניים:
1. קידום אורגני- המשמעות היא פשוט ליצור תוכן ולהפיץ אותו ללא עלות בפלטפורמות השונות. לתוכן אורגני יש המון כוח ויתרונות אבל הוא איטי ויש לו חשיפה ממש מצומצמת.
2. קידום ממומן- כשמו כן הוא, קידום שמשלמים עליו כסף לפלטפורמות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל, לינקדין, טאבולה ועוד.
לצורת הקידום הזו יש המון יתרונות ניתן בקלות יחסית לבחור בדיוק לאן התוכן שאנחנו מפיצים יגיע, לדוגמה: עסקים בתחום העריכת דין מאיזור תל אביב. כמו כן, לצורך הקידום הזו תפוצה גדולה ומהירה. ניתן להגיע לתוצאות די מהר. החיסרון העיקרי הוא שזה עולה כסף.

אז איך מתחילים?

אם כבר הבנתם שאתם רוצים תוצאות מהירות יותר ולהגיע בדיוק לקהל שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו כבר נדאג לשאר. תהליך הקמפיין איתנו מתחלק למספר שלבים:
שלב 1- שיחת היכרות.
בשיחה הראשונה אנחנו נכיר, נבין מה העסק שלכם, מה המטרות שאתם רוצים להשיג ומה המשאבים שלכם, בתום השיחה אנחנו נבחר ביחד באיזו פלטפורמה כדאי לכם להפיץ. לכל פלטפורמה גישה שונה, קהלים שונים, תקציבים שונים ועוד.

שלב 2- הקמת קמפיין.
במהלך השלב הזה אנחנו נבין את קהל היעד שלכם, נבין מה הם כותבים בזמן שהם מחפשים ברשת, באילו רשתות הם גולשים, איזה תוכן עובד עליהם בצורה הטובה ביותר ועוד. אנחנו נקים את הקמפיין, נקציב לו תקציב יומי ונצא לדרך.

שלב 3- בקרה.
כשעושים שיווק ברשת אין לדעת מה יהיו התוצאות, אין איש שיווק מהימן ומקצועי שיכול להתחייב לכם לתוצאות כאלו ואחרות. אחרי שהתחלנו את הקמפיין אנחנו נלמד את התנועה בשטח. נלמד מה תוצאות הקמפיין ונבין כיצד אתם מתנהלים בהתאם לכך.

שלב 4- תמיכה.
במקביל לשלב 3 בשאיפה שיביא לכם "לידים" (לקוחות פוטנציאלים) אחת לשבוע נדבר בטלפון, נדבר על הקמפיין ועל ניהול הלידים שלכם. ננסה להבין איתכם מה עוד אפשר לשפר בכדי להפוך את אותם הלידים ללקוחות. לא מספיק לגרום ללקוחות פוטנצאלים להשאיר פרטים, צריך גם לגרום להם לרכוש.

מאמרים נוספים