הפקת קליפ

הפקת קליפ

מעונינים לשמוע יותר?

איך להפיק קליפ מקצועי וברמה גבוהה?

שימוש בוידאו הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי כיום. על ידי הפקת קליפ מתאים, ניתן יהיה לגעת ולעורר רגש בקרב הקהל שלכם, להעביר את הסיפור שלכם בצורה הטובה ביותר, לחבר את הקהל אל המותג וכמובן גם לקדם מכירות. חברת וידאו מאסטר מתמחה בהפקה ויצירת קליפים וסרטוני וידאו מסוגים שונים, לרבות עבור עסקים וארגונים, עמותות, חברות סטארט אפ ועוד. הצוות המקצועי בחברה ישמח לעמוד לשירותכם החל משלבי האפיון המקדימים, דרך ימי הצילום ועד הקליפ הסופי.

הפקת קליפ מקצועי – מתי נצטרך?

  • סרטון תדמית לחברה – ישנם סוגים שונים של סרטונים אשר ארגונים ועסקים שונים עשויים להזדקק להם, אולם בין הנפוצים ניתן למצוא סרטון תדמית לחברה. סרטונים אלו נועדו לקדם את המותג, להעביר את הסיפור שלו, החזון שלו, לחבר את הקהל אל אותו גוף שהסרטון מייצג וכו'. לעיתים נבחר לעשות את סרט התדמית בסגנון קליפ. זה בעיקר סגנון עריכה המבוסס מוזיקה, תוך סנכרון לקצבה. דוגמה קלאסית לכך, הינה קליפ אשר הופק עבור להקה\ זמר\ שיר מסויים.
  • הפקת פרסומת – פרסומות נדרשות לנו כדי לקדם עסק, מוצר או שירות מסוים. ישנן פרסומות המיוצרות ומפורסמות על מנת לפתח את התודעה לנושא מסוים. פרסומות יכולות להיות מופקות לפלטפורמות שונות כמו טלוויזיה, אינטרנט ועוד, ובסגנונות שונים, כגון קליפ.
  • סרטון מוצר – סרטונים מסוג זה, לרוב יהיו עבור אתרי חנויות אינטרנטיים, אך לא רק. ניתן באמצעותם לקדם מוצרים שונים, להציג את תועלתו ואיך יראו חייהם של הלקוחות לאחר השימוש בו. מרבית האנשים קונים ממקום ריגשי לרוב, ולכן על הסרטון לעורר רגשות ולהוביל את הלקוח לרכוש את המוצר.
  • גיוס משקיעים – עסקים רבים, ארגונים ועמותות נדרשים בגיוס כספים באופן שוטף על מנת לקיים את פעילות הארגון. בין אם מדובר במכון מחקר הזקוק לכסף לצורך מחקרים, בחברת סטארטאפ הזקוקה לכסף למימון פיתוח של מוצרים שונים או עמותה המגייסת כספים לטובת תרומות ופעילות העמותה.השימוש בסרטון קליפ יעשה בהתאם למטרות הסרטון, בית העסק, קהל היעד והמוצר או השירות שהסרטון משווק.

השלבים להפקת קליפ מנצח

הפקת קליפ מתחלקת לשלושה שלבים –
לפני ההפקה, ההפקה בפועל ואחרי ההפקה (Pre-production, Production, Post production)

לפני ההפקה- נבין את סגנון הקליפ אותו נרצה לייצר, ישנם קליפים המשלבים ריקוד, קליפים המשלבים אפקטים או קליפים המשלבים את מוצרי החברה בטכניקה כזו או אחרת. אחרי שבחרנו את הסגנון נבחר מבעוד מועד את סגנון המוזיקה, לא חייבים לבחור שיר ספציפי אבל צריכים כבר לדעת את הסגנון והמקצב אשר ישפיעו על צורת הצילום.

ההפקה עצמה- יום או ימי הצילום מכל מה שמשתמע מכך – במאי, צלמם, שחקנים, מוצרים, לוקיישנים ועוד.

אחרי ההפקה- בשלב זה מחברים את כל החומר המצולם ועורכים אותו בצורה מסונכרנת על הביט של המוזיקה שנבחרה.

מאמרים נוספים