צילומי רחפן

צילומי רחפן

מעונינים לשמוע יותר?

רחפן צילום

סרטונים משמשים אותנו למגוון צרכים בעולם העסקים ובכלל: החל משיווק מוצר, קידום מכירות כללי, קידום מותג מסוים, הכנה והצגה של מצגות, ועד גיוס משקיעים ועוד. צילומי רחפן פופולריים מאוד כיום בהפקת קליפים וסרטונים לצרכים שונים בתעשייה. באמצעות רחפנים אלו, ניתן להשתמש בקדמת הטכנולוגיה, על מנת להשיג צילומי אוויר מיוחדים ומרהיבים, מזוויות שמעולם לא יכולנו להגיע אליהן. כך שבאמצעות רחפן מוכוון GPS ומצלמה מתקדמת, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. כמובן שישנו הבדל בין צילום חובבני לבין צילום מקצועי עם רחפן, השליטה בו, הטסה וצילום בהתאם לחוקים במדינת ישראל ועוד. אתם לא צריכים לדעת לעשות זאת בעצמכם, אלא רק ליצור עמנו קשר, ובוידאו מאסטר נשמח להפיק עבורכם קליפים מדהימים ומקצועיים, הכוללים צילומי רחפן.

מתי נרצה להשתמש בצילומי רחפן?

צילומי רחפן פופולריים מאוד במגוון רחב של תחומים. לדוגמה: בתחום הנדל"ן, עושים בהם שימוש על מנת לצלם פרויקט מסוים, ולהכין לו סרטון שיווקי למכירה/הכשרת הנכסים או גיוס משקיעים. כמו כן, שימוש בצילומי רחפן מעשיר ומאפשר הפקת זוויות צילום מיוחדות שיוסיפו עניין ואטרקטיביות לקליפים השונים. ניתן להשתמש בצילומי רחפן בכל סרט, ובכך להגביר את התרשמות הצופה, להציג דברים שלא יכולנו להראות בצילום רגיל או לעקוב אחרי עצמים בתנועה מהירה כגון כלי תחבורה שונים.

מה צריך לדעת לפני שמצלמים או מזמינים חברה מקצועית לצילומי רחפן

  • בישראל ישנה רגולציה וחוקים מאוד ברורים בנוגע להטסת רחפן, המטיס צריך להיות עם רישיון מתאים, והרחפן צריך להיות רשום תחת גוף תעופה שמאושר ע"י רת"א. כמו כן, יש המחמירים ומבטחים את הרחפן ברישיון ג'.
  • לפני הטסת הרחפן בכל שטח- יש לבקש אישור תעופה מרת"א.
  • אחרי שסיימנו עם הצד הטכני- יש לתכנן מראש את זוויות הצילום, ולהבין מה מטרתן. לכל סרט מטרה וסגנון צילום שונה.
  • חשוב לציין, כי בוידאו מאסטר נעשה שימוש מקצועי ובטוח ברחפן, על פי חוקי מדינת ישראל.

רחפן צילום מקצועי

רחפן צילום מקצועי

צילומי סרטונים הינם חלק אינטגרלי מכל קמפיין שיווקי כיום. בין אם המטרה היא לשווק מוצר מסוים, או לייצר סרטון תדמית נהדר לקידום המותג. הצילום ברחפן מקצועי מאפשר לנו להשיג מטרות רבות בסרטונים שיווקיים כמו כן, סרטונים מסוגים שונים משמשים אותנו גם לצרכים מגוונים כמו למשל הצגת מצגות לגיוס משקיעים, קידום מכירות בכנס חברה מסוים ועוד. באמצעות רחפן צילום מקצועי תוכלו ליצור סרטון ייחודי ומרהיב, תוך שימוש בזוויות צילום מרשימות ומיוחדות.

צילום סרטון מקצועי באמצעות רחפן

צילום סרטון מקצועי באמצעות רחפן, הוא אתגר לא פשוט. הצילומים יכולים להוות את כל חומרי הגלם להכנת הסרטון או רק חלק ממנו. לאחר הצילום, בדרך כלל יהיה צורך בתיקון צבעים, הוספת פסקול, קריינות, כתוביות ועוד. כדי לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, יש לוודא שאתם עובדים עם האנשים הנכונים. חברת וידאו מאסטר מתמחה בצילומי רחפן מקצועיים והפקת סרטונים תדמיתיים ושיווקיים לצרכים שונים. החברה עובדת, משנת 2010, עם ארגונים ועסקים בגדלים שונים ותשמח לספק לכם את השירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, באהבה רבה ועם אנרגיות חיוביות.

איך לבחור חברה להפקת סרטונים באמצעות רחפן?

  • ניסיון – אתם צריכים לעבוד מול חברה מנוסה ומקצועית, שתבין היטב את מטרות הסרטון ותדע לייצר ולהפיק את החומרים הנדרשים, וכמו כן לערוך אותם כמו שצריך עד הכנת הסרטון הסופי.
  • ציוד מתקדם – בין אם מדובר ברחפן מתקדם עם מצלמה איכותית, ובין אם מדובר בכלים טכנולוגיים מתקדמים לעריכת החומרים במחשב, חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה שיכולה לספק את כל הציוד ואנשי המקצוע הנדרשים ויכולה לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, באיכות וברזולוציה הנדרשת וכו'.
  • עמידה בכללים מוקפדים- על מנת להטיס רחפן, על המטיס להיות בעל רישיון מתאים, בעל אישור תעופה מרת"א, ועל הרחפן להיות רשום תחת גוף תעופה שמאושר על ידי רשות זו. בוידאו מאסטר נעשה שימוש בטוח ומקצועי ברחפן, על פי תקני וחוקי מדינת ישראל.
  • תיק עבודות – כדאי לבדוק את תיק העבודות של החברה וללמוד מזה אודות איכות, יצירתיות, סגנון צילום ועוד. אתם לא רוצים את אותו סרטון כמו מאות בתי עסק אחרים אלא שהסרטון שלכם יהיה ייחודי גם במבנה שלו, גם בעיצובים וגם בחומרים המצולמים.

מאמרים נוספים