הפקת פרסומות

הפקת פרסומות

מעונינים לשמוע יותר?

הפקת פרסומות הינה דרך פופולרית עבור כל עסק וארגון, על מנת לשווק ולקדם מוצרים ושירותים שונים. חלק מהפרסומות מקדמות את שם המותג, ואחרות מקדמות מוצרים או שירותים מסוימים. לדוגמה: חברת ביטוח יכולה להפיק פרסומת המקדמת את חזון החברה ואת שם המותג, וכמו כן יכולה לקדם מבצע או שירות ביטוח ספציפי. לכל עסק יש את המטרות שלו, וסוג הפרסומת המתאים עבורו ועבור קהל היעד אליו מכוון. כמובן שיש להתחשב בפלטפורמה בה מפרסמים, על מנת לבנות את הפרסומת בצורה נכונה ומותאמת. חברת וידאו מאסטר, מתמחה בהכנת סרטונים שיווקיים ופרסומות, ותספק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. עם ותק בתחום משנת 2010, נשמח להעניק לכם שירות איכותי ומקצועי עם אנרגיות טובות, חיוכים והרבה אהבה. לפרטים נוספים צרו קשר או השאירו פרטים באתר.

כיצד מפיקים פרסומת?

הפקת פרסומות היא הליך מורכב ונדרשת לכך יד מקצועית. למעשה לא מדובר ביום אחד בו מגיעים אנשים עם תלבושות, מצלמים, עורכים קצת בתוכנת מחשב ויש פרסומת. הפקת הפרסומת מתחילה בתכנון מקדים וקפדני של מטרותיה, בית העסק המפרסם, המוצרים/השירותים/המותג שהוא רוצה לפרסם, אפיון קהל היעד, ביצוע מחקר שוק, הכנת תסריט לפרסומת, הכנת ציוד, בחירת שחקנים/ניצבים ועוד. לאחר מכן, בשלב ההפקה, מבצעים את הצילומים בפועל, ואלו נמשכים בדרך כלל בין יום למספר ימים, בהתאם לצרכי העסק, תקציבו ועוד. בסופו של דבר, אוספים את כל החומרים ומתבצעת עריכה סופית, הוספת פסקול, קריינות, כתוביות ועוד.

הפקת פרסומות – כמה זה עולה לנו?

עלות הפקת פרסומת משתנה כמובן, בין פרסומת אחת לאחרת. ישנם משתנים רבים בנושא זה כגון: תקציב בית העסק, מטרות הפרסום, הלוקיישנים בהם נצטרך לצלם, האם יש צורך ביום צילום אחד או כמה ימי צילום? אורך הפרסומת, השחקנים הנבחרים, מספרם ועלותם, ועוד. בהתאם לזאת, על מנת לבדוק בצורה מדויקת את עלויות הפקת הפרסומת, תצטרכו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולאפיין את הסרטון הנדרש עבורכם.

מאמרים נוספים